• Пон.- Саб. 8.00 - 18.00
  • Н. Ј. Вапцаров бр.3/2 MK, Делчево 2320
  • 072 714 474

Shop

K 180 F belly boat (зелен)

32.000,00 ден

Description

  K 180 F претставува еден неверојатен производ наменет за риболов. Наменет за веслање или 
придвижување со помош на пераи.Може да се користи на река,езеро па дури и за морски риболов.
КОЛИБРИ го има проектирано еден од најдобрите belly boat , долг 1.8m со голема носивост и 
стабилност.

ПРИДОБИВКИ
-Коморите се произведени од петслојна ПВЦ ткаенина  со густина 850 g/m2;
-лесна тежина и димензии во транспортна состојба;
-брзо склопување и расклопување на бродот;
-весла со подобрени хидродинамички карактеристики;
-подот и седиштето се дуваат под висок притисок 0.6 до 1бар 


СТАНДАРДНА ОПРЕМА
-Чамец
-Весла
-Под и седиште (air deck
-Задни ремени (за носење на грб)
-Внатрешни торби (за прибор и мамци)
-Торба за чамец
-Мрежи
-Комплет за ремонт
-Пумпа
-Гаранција 3год
 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “K 180 F belly boat (зелен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *